W 2003 roku gościliśmy pierwszych klientów w Al Mare. Nasza rodzinna firma ciągle się rozwija stawiając sobie zadowolenie naszych Gości na pierwszym miejscu. Od początku naszej działalności robimy wszystko co w naszej mocy, aby jakość świadczonych przez nas usług oraz komfort wypoczynku w naszych pokojach i apartamentach był na jak najwyższym poziomie. Stawiając drugi budynek chcieliśmy wyjść naprzeciw tym klientom, którzy szczególnie cenią luksus i komfort wypoczynku. Wierzymy, że podołaliśmy temu wyzwaniu, a stworzone apartamenty i pokoje będą dla Państwa odskocznią od codzienności.

Doświadczą Państwo u nas relaksu i wypoczynku, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Cenimy sobie przyjazną atmosferę, a jednocześnie szanujemy potrzebę prywatności naszych Gości. Doceniona przez stałych bywalców restauracja oraz kawiarnia jest w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Ponadto do dyspozycji naszych gości mamy doskonale zaopatrzony sklep, który sprawia, że wszystko co jest potrzebne do beztroskiego wypoczynku znajduje się na terenie Kompleksu Al Mare Sarbinowo.

Serdecznie zapraszamy.

Pokoje i apartamenty Al Mare dostępne są przez cały rok, aby mogli Państwo nieustannie korzystać z niewątpliwych walorów naszej lokalizacji. Nasza restauracja jest czynna przez  cały rok, natomiast Kawiarnia Słodka działa w okresie od wiosny do jesieni.

Zapraszamy do rezerwacji przez cały rok!

Apartamenty i pokoje

Rezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Cena za pobyt:
Wybrany apartament nie spełnia warunków, które podałeś w wyszukiwarce.
Aby zmienić warunki i sprawdzić cenę kliknij tutaj.